Meniu
Krepšelis

Apie mus

Išlaisvink troškimus...


Feromonas.lt, tai verslas, įkurtas iš didelės meilės ir noro skleisti teisingą žinutę apie intymumą, žmogaus kūną, seksualinę sveikatą ir santykius. Tai vieta, kurioje susipina ilgametė darbo patirtis ir ilgalaikiai poros santykiai, kuriuose du žmonės auga ir tobulėja.

Mes, įkūrėjai, tikime, kad intymus gyvenimas ir seksualinė sveikata, yra neatsiejama sveiko kūno ir puikios emocinės būsenos dalis, o išlaisvinti kūną bei sielą, turi teisę kiekvienas, nepaisant amžiaus, lyties ir seksualinės orientacijos.

Trokštantiems atrasti daugiau naujų pojūčių tiek solo malonumuose, tiek poroje, norintiems pažinti savo kūną siūlome tik atrinktas ir kokybiškas erotines prekes, kurios užtikrins, kad pojūčiai bus sklandūs, aistringi ir kupini komforto.

Siūlome gausų atributų pasirinkimą - akių kaukių, pirštinaičių, kūno diržų visoms progoms: fotosesijoms arba aistringai meilės nakčiai pasipuošti.

Feromonai - atskleidžia tai, kuo tikime ir ką skatiname. Pasitikėjimas savimi, trauka, žavesys, aistra, charizma ir autentiškumas, yra tai, kas svarbu kiekvienam iš mūsų, o mes, pasiruošę Jums pasiūlyti produktų, kurie tai skatins ir sužadins.

Skiriame ypač daug dėmesio kokybei, prekių atrankai ir žinoma konsultacijoms, tad visada laukiame Jūsų. Mūsų profesionali komanda visada pasiruošusi padėti.

Su meile, Feromonas.lt įkūrėjai J&G