Meniu
Krepšelis

Stiprios koncentracijos

Stiprios koncentracijos feromonai, sužadins Jūsų pasitikėjimą savimi, žavesį ir seksualumą.

Feromonai vyrams, feromonai moterims, universalūs feromonai, praturtinti koncentruota formule, suteiks ypatingą šleifą, skatins flirtuoti, gundyti ir vilioti.

Prekės kodas: 8714273790552
Attract kvepalai yra koncentruoti ir gausiai praturtinti feromonais, sudėtyje esantis andosteronas -  vilioja ir traukia dėmesį. Feromonai, tai lyg aksesuaras, kuris nėra matomas, tačiau puikiai jaučiamas.Šie kvepalai yra gaivaus kvapo, kuris yra malonus, švelnus, idealiai tinkamas tiek dienai ..
24.95€
Be PVM:20.62€
Prekės kodas: FETISHWOMAN
Feromonai Fetish Sense Women 50ml, tai mūsų mylimiausias aromatas, kuris skatina skleisti meilę, šilumą ir gausą.Šis viliojantis ir itin elegantiškas aromatas puikiai tiks moterims, kurios mėgsta būti subtilios ir labai moteriškos. Moteriškas, subtilus ir uždegantis jausmus aromatas, leis sukurti ma..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: LUST
Feromonai Lust - aukštos kokybės, koncentruoti feromonai, su užburiančiu kvapu. Patogiai purškiami ir dozuojami.Kvapas - erotiškas, salstelėjęs, turintis gaivos ir kartu vos jaučiamą aštrumo prieskonį, kuris šiuos kvepalus padaro unikaliais. Kvapo natos atsiskleidžia palaipsniui. Kadangi šie feromon..
15.95€
Be PVM:13.18€
Prekės kodas: ETAMORBLACK
Feromonai moterims Aurora Et Amor 50ml Black, tai nišinis kvapas moterims, kurios vertina prabangą ir elegantišką stilių. Rafinuota kvepalų kompozicija sukurta taip, kad ypatingai paveiktų vyrus, patrauktų jų dėmesį ir sukeltų susidomėjimą. AURORA ET AMOR pavers Jus patrauklia, žavinga ir gundančia,..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: ETAMORGOLD
Feromonai moterims Aurora Et Amor 50ml Gold, tai nišinis kvapas moterims, kurios vertina eleganciją, moteriškumą ir elegantišką stilių. Rafinuota kvepalų kompozicija praturtinta feromonais ir suformuluota taip, kad ypatingai paveiktų vyrus, patrauktų jų dėmesį ir sukeltų susidomėjimą. AURORA ET AMOR..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: BTLOVE
Feromonai moterims BT Love, tai jaudinanti ir erotiška kvapų kompozicija kurią sudaro charizmatiška juodųjų serbentų, apelsinų žiedų, mandarinų ir rožių natų darna. Kvapas itin jaudinantis, jausmingas ir labai moteriškas. Viršutinėse natose: pakalnutės, jazminai, vandens lelija ir vanilė. Kvapo bazė..
39.95€
Be PVM:33.02€
Prekės kodas: BELLEZA
Feromonai moterims Deseo De Belleza, tai paslaptingas ir įtaigus kvapas, sukurtas kvepalų gamybos srities ekspertų. Viliojanti kompozicija pabrėžia žavingą eleganciją, mergaitišką žavesį ir paslaptingumą. Aukščiausia sudedamųjų dalių koncentracija ir kokybė suteikia pranašumą, kurio jums reikia vyrų..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: 4042342002935
Feromonai - lyg papuošalas, kurio niekas nemato, tačiau - jaučia. Trokštate suspindėti, pajausti į Jus smingančius žvilgsnius? Trokštate pavirsti į vilioklę ir dar labiau pasitikėt savimi? Ilgai išliekantis kvapas "eau de parfum", praturtintas feromonais, skatina atsiskleisti ir suspindėti. Kva..
39.96€ 49.95€
Be PVM:33.02€
Prekės kodas: 4042342002959
Feromonai - lyg papuošalas, kurio niekas nemato, tačiau - jaučia. Trokštate suspindėti, pajausti į Jus smingančius žvilgsnius? Trokštate pavirsti į vilioklę ir dar labiau pasitikėt savimi? Ilgai išliekantis kvapas "eau de parfum", praturtintas feromonais, skatina atsiskleisti ir suspindėti. Kva..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: 4042342006162
Feromonai – tai, kas padeda išsiskirti. Feromoniniai kvepalai -  tai, kas susimaišę su mūsų feromonais, sustiprina poveikį ir paverčia mus dar labiau unikaliais. Šie kvepalai - vieni populiariausių, pasižymi išskirtiniu, kiek nišiniu kvapu, neturi stipriai jaučiamo saldumo. Šie kvepalai -..
24.95€
Be PVM:20.62€
Prekės kodas: DULCE
Feromonai moterims La Vida Dulce 50ml, tai nišinis aromatas praturtintas feromonais. Feromonai, tai lyg meilės eliksyras:  traukia, vilioja, padeda labiau pasitikėti savimi, sukuria savimi pasitikinčios moters įvaizdį.Jaudinančio kvapo kompozicija susideda iš: bergamotės, baltųjų jazminų, juodų..
39.95€
Be PVM:33.02€
Prekės kodas: SAKURIROSSO
Mariko Sakuri ROSSO – išskirtinis ir seksualus aromatas, susipynės sudėtinga šampano natų, vaisių, rožių ir persikų žiedų kompozicija. Kvapas asocijuojasi su rafinuota prabanga, elegancija ir rafinuotu stiliumi.Pirmoje aromato natoje juntamos gaivumo natos – šampanas, rožė ir medžio žievė. Širdies n..
42.95€
Be PVM:35.50€
Prekės kodas: ORIENTSTAR
Feromonai moterims Orient Star 50ml, tai nišinio aromato kvepalai, kurie užburia savo šleifu ir gundančiu aromatu. Orient Star, tai suformuluoti aromatai, kurie vilioja, jaudina ir traukia priešingos lyties atstovus. Erotiškas aromatas užburia ir traukia lyg magnetas. Viršutinės natos: Sicilijos cit..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: 8436566180931
Bekvapiai, stiprios koncentracijos feromonai, leis suspindėti ir stipriau pabrėžti savo žavesį. Rutuliniai, tepami feromonai yra nedidelio dydžio, puikiai tinkami naudoti su savo kvepalais. Feromonai Phiero Secret, leis įkūnyti mistišką deivę, skatins vilioti ir flirtuoti. Feromonai, nematomi, tačia..
19.29€
Be PVM:15.94€
Gamintojas: Shiatsu Prekės kodas: 4042342006339
Shiatsu Pink - feromonais praturtinti kvepalai yra stipresnio, nišinio kvapo, kuris tinkamas stiprioms damoms, kurios trokšta flirto bei dėmesio. Kvapas intensyvus, kuris vėliau sušvelnėja. Feromonai - suteikia žavesio, sustiprina mūsų natūralių feromonų poveikį, tad traukia priešingos lyties dė..
31.95€
Be PVM:26.41€
Gamintojas: Shiatsu Prekės kodas: 4042342006285
Shiatsu Red kvepalai moterims - intriguojantys tačiau kartu subtilūs kvepalai, kurie praturtinti aukštos kokybės feromonais.Feromonai - suteikia žavesio, sustiprina mūsų natūralių feromonų poveikį, tad traukia priešingos lyties dėmesį, skatina flirtuoti bei suteikia dar daugiau vidinio spindes..
62.95€
Be PVM:52.02€
Gamintojas: Shiatsu Prekės kodas: 4042342006353
Shiatsu Yellow kvepalai moterims - gaivūs, lengvi švelniai saldūs, subtilūs kvepalai, kurie praturtinti aukštos kokybės feromonais.Feromonai - suteikia žavesio, sustiprina mūsų natūralių feromonų poveikį, tad traukia priešingos lyties dėmesį, skatina flirtuoti bei suteikia dar daugiau vidinio ..
31.95€
Be PVM:26.41€
Gamintojas: Tentacion Prekės kodas: 8435030819346
Išskirtiniai feromonai moterims - Tentacion - pasižymi gundančiu ir svaiginančiu kvapu.Praturtinti feromonais, kurie vilioja, sužadina juslę ir pojūčius. Kvepalai, pagaminti Ispanijoje, pasižymi išskirtine koncentracija, kaip ir visi šios linijos produktai. Šie kvepalai: turi saldumo susipynusio su ..
28.95€
Be PVM:23.93€
Prekės kodas: BITCHBLACK
Feromonai Sexy Bitch Black, tai drąsus, mistiškas ir gundantis aromatas, kuris užburia ir vilioja, nuo pirmojo papurškimo. Kvepaluose, dominuoja afrodiziakinių kvapų ir žolelių natos, tinka universaliai, tiek vyrams tiek moterims, tad šie kvepalai yra unisex/universalūs. Pikantiškas šleifas, erotiko..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: BITCHRED
Feromonai Sexy Bitch Red, tai jausmingas ir intriguojantis aromatas, kviečia Jus, į aistros ir pagundos pasaulį. Gundymo aura, nenugalimas įspūdis, pikantiškas šleifas... Juk Jūs to trokštate...Kvepalai tinkami tiek dienai tiek vakarui. Gundantis aromatas praturtintas feromonais ir afrodiziakais, žo..
49.95€
Be PVM:41.28€
Prekės kodas: FETISHSENSEMEN
Feromonai vyrams Fetish Sense Men, tai kvepalai intriguojantiems ir išraiškingiems vyrams. Feromonai - praturtinti afrodiziakais, sukuria savimi pasitikinčio, tvirto ir gaivališko stipriosios lyties atstovo įvaizdį. Subalansuota afrodiziakų ir feromonų formulė, sukuria įspūdingą efektą: pajauskite k..
42.95€
Be PVM:35.50€
Prekės kodas: HOMBRESEXUAL
Šį kvapą - pamilome! Nišinis, prabangus ir turtingas kvapas praturtintas feromonais ir afrodiziakais, skleis šleifą, kuriam, kiekviena daliosios lyties atstovė neliks abejinga. Šie feromoniniai kvepalai, tai giluma ir aromatas, susipinantis su Jūsų asmenybės žavesiu...Viršutinės natos: žalumos natos..
45.95€
Be PVM:37.98€
Prekės kodas: 4026666214007
Feromonų eliksyras, kuris pasižymi stipria koncentracija.Užtenka vos keletos lašelių. Feromonai - traukia dėmesį, suteikia pasitikėjimo savimi, idealiai tinkama siekiant dar daugiau flirto, nuotykių ir geismo. Kvapas - gundantis ir seksualus - tvirtam ir ryžtingam vyrui. Tūris: 3 ml...
14.95€
Be PVM:12.36€
Prekės kodas: GODDES
Red Goddes feromoniniai kvepalai vyrams, tai  jaudinanti ir intriguojanti kvapų kompozicija, praturtinta afrodiziakais ir feromonais.Šis aromatas tinka vyrams, turintiems charakterį, reikliems ir drąsiems unikalių aromatų žinovams. Kvapas suformuluotas lyg meilės eliksyras, žavintis ir traukian..
49.95€
Be PVM:41.28€
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 38 (2 puslapių)