Meniu
Krepšelis

Vonios reikmenys

Feromonas.lt asortimente, rasite prabangių, aukštos kokybės vonios druskų, vonios aliejų ir vonios bombų.

Visi vonios reikmenys yra kruopščiai atrinkti, atsižvelgiant į sudėtį, atsiliepimus ir koncentraciją.

Kvapnūs vonios reikmenys, kūno prausikliai, aukštos kokybės aliejai ir odos priežiūros priemonės, susijungia į jausmingą duetą ir apgaubia Jūsų kūną ir sielą gražiausiais pojūčiais.

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite.Prekės kodas: HIGHONLOVE
HighOnLove, tai aukščiausios kokybės produktų linija, kurią pamilsite iš pirmo žvilgsnio. Sukurtas moterų ir į moteris orentuotas jausmingų priežiūros priemonių prekės ženklas, kuriame rasite prabangių aukščiausios kokybės kanapių sėklų ir eterinių aliejų mišinių, kurie stimuliuoja kraujotaką, atsip..
84.95€
Be PVM:70.21€
Prekės kodas: 628250123135
High On Love, tai aukščiausios kokybės prekinis ženklas, pasižymintis, aukštais sudėties standartais, prabanga ir jausmingais kvapais. Ši produkcija, alsuoja meile Jums, Jūsų kūnui ir Jūsų sielai.Vonios aliejus, High On Love Sensual, tai išskirtinis produktas, kuris suteiks Jūsų kūnui meile apgaubia..
41.95€
Be PVM:34.67€
Gamintojas: Obsessive Prekės kodas: 5901688220634
Palepinkite save atpalaiduojančiu vonios ritualu, kuris padės pašalinti įtampą  ir suteiks naujų jėgų. Vonios bomba įmestą į vonią - pripildys ją nuostabaus ir svaiginančio kvapo, pavers Jūsų odą švelnia ir žvilgančia. Sudėtyje esantys aliejai ją maitins ir drėkins. Sudėtyje esantys feromona..
5.25€
Be PVM:4.34€
Gamintojas: Obsessive Prekės kodas: 5901688220610
Palepinkite save atpalaiduojančiu vonios ritualu, kuris padės pašalinti įtampą  ir suteiks naujų jėgų. Vonios bomba įmestą į vonią - pripildys ją nuostabaus ir svaiginančio kvapo, pavers Jūsų odą švelnia ir žvilgančia. Sudėtyje esantys aliejai ją maitins ir drėkins. Sudėtyje esantys ferom..
5.25€
Be PVM:4.34€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309067508
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę su vonios druska Shunga Aphrodisia...Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais, p..
22.36€ 27.95€
Be PVM:18.48€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309067522
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę su vonios druska Shunga Exotic Fruits...Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais..
27.95€
Be PVM:23.10€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309067119
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę su vonios druska Shunga Lotus Flower...Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais,..
27.95€
Be PVM:23.10€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309066006
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę...Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias, akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais, padės atsipalaiduoti, sukurs gun..
7.95€
Be PVM:6.57€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309066020
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę...Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias, akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais, padės atsipalaiduoti, sukurs gun..
7.95€
Be PVM:6.57€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309066174
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę...Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias, akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais, padės atsipalaiduoti, sukurs gundanč..
7.95€
Be PVM:6.57€
Gamintojas: Shunga Prekės kodas: 697309066013
Pasilepinkite nuostabiu vonios ritualu ir pasinerkite į gundančių kvapų ir jausmų ekstazę su vonios kristalais Shunga Ocean.Originalus, aukščiausios kokybės prekinis ženklas Shunga, užtikrina, kad patirsite tik maloniausias, akimirkas.Aukštos kokybės vonios kristalai, praturtinti afrodiziakais, pa..
7.95€
Be PVM:6.57€
Vonios bomba su feromonais Spicyness
Išparduota
Gamintojas: Obsessive Prekės kodas: 5901688220627
Palepinkite save atpalaiduojančiu vonios ritualu, kuris padės pašalinti įtampą  ir suteiks naujų jėgų. Vonios bomba įmestą į vonią - pripildys ją nuostabaus ir svaiginančio kvapo, pavers Jūsų odą švelnia ir žvilgančia. Sudėtyje esantys aliejai ją maitins ir drėkins. Sudėtyje esantys feromonai -..
5.25€
Be PVM:4.34€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Vonios reikmenys: kas tai?

Vonios reikmenų kategorijoje, galite rasti aukštos kokybės produktų jūsų vonios ritualams. Gundantys aromatai, aukštos kokybės sudėtis, išskirtiniai produktai, padės atsipalaiduoti po sunkios dienos, sumažins raumenų įtampą ir prisotins Jūsų odą naudingų aliejų ir malonių kvapų. Vonios reikmenys tai: vonios druskos, vonios bombos, vonios aliejai, kūno prausikliai. Visi šie produktai, priklausomai nuo sudėties, gali būti praturtinti įvairiais augaliniais ekstraktais, feromonais arba afrodiziakais.


Populiariausi vonios reikmenys:

1. Vonios bombos. Vonios bomba, tai vandenyje tirpstanti priwmonė, kuri savo sudėtyje turi įvairių aliejų, kurie maitina ir drėkina odą. Vonios bombos gali būti įvairių spalvų, kvapų, taip pat, gali būti praturtintos feromonais, tad idealiai tinka jeigu eisite į vonią su savo partneriu.

2. Vonios druskos. Vonios druska, tai iš negyvosios jūros išgauta druska, kurios sudėtyje, galite rasti ypač naudingas kūnui medžiagas. Vonios druska padės atsipalaiduoti, gali padėti sumažinti nuovargį ir raumenų spazmus. Vonios druskos gali turėti nuostabų aromatą, o jų sudėtis, neretai praturtinta afrodiziakais.

3. Vonios aliejai. Vonios aliejus, tai "milky bath" efektą suteikiantis produktas, kuris ypač tinka vonios ritualams dviese. Vonios aliejai maitina ir drėkina odą, padaro ją glotnią ir slidžią. Vonios aliejai idealiai tiks romantiškam vakarui: įlašinkite vonios aliejaus į prileistą vonią, pabarstykite rožių žiedlapių ir pasimėgaukite fantastiška ir aistringa patirtimi.


Vonios bombos, vonios druskos, vonios aliejai internetu:

Vonios bombos, vonios druskos, vonios aliejai internetu iš Feromonas.lt, tai lengvas bei greitas būdas apsipirkti ir išsirinkti aukščiausios kokybės produktą jūsų vonios ritualams. Perkant vonios reikmenis iš Feromonas.lt, galite būti tikri, kad Jūsų laukia saugus atsiskaitymas, diskretiška pakuotė, greitas pristatymas ir visiškas konfidencialumas. Sudėtis ir prekių atranka mums ypač svarbi, tad kiekvienas produktas, esantis internetinėje parduotuvėje Feromonas.lt - kruopščiai atrinktas. Geriausia vonios reikmenų su feromonais ir afrofiziakais, aukščiausia kokybė, tik pas mus.