Meniu
Krepšelis

Vibruojantys

Vibruojantis masturbatorius, tai dar daugiau pojūčių suteikiantis sekso žaislas vyrams.

Masturbatorius su vibracija, gali būti tiek lygios, tiek kanalo viduje stimuliuojančios tekstūros. Vibruojančio masturbatoriaus dėka, pajausite stipresnį orgazmą, galėsite reguliuoti vibracijos intensyvumą, taip patiriant tik pačius maloniausius pojūčius.

Gamintojas: Crazzy Bull Prekės kodas: 6959532332773
Masturbatorius Crazy Bull Michelle, žada dar stipresnius pojūčius. Iš realistiškos ir minkštos medžiagos pagamintas sekso žaislas, turi nelygumais dengta vidinį kanalą, o papildomi žiedai, suteikia dar stipresnį spaudimą. Žiedai yra trijų skirtingų dydžių, lengvai užmaunami ant masturbatoriaus, tai ..
29.95€
Be PVM:24.75€
Gamintojas: Crazzy Bull Prekės kodas: 6959532319606
Realistiškas masturbatorius, leis mėgautis tikroviškais malonumais - tiek vaginaliniu tiek analiniu būdu. Angose rasite stimuliuojančią tekstūrą, kuri masažuos kiekvieną penio centimetrą. Pagamintas iš švelnios, minkštos, ypač greitai sušylančios medžiagos.Dėka papildomai pridėtos vibro kulkos (reik..
42.95€
Be PVM:35.50€
Gamintojas: Fleshlight Prekės kodas: 810476017347
Išskirtinės, prabangios „Fleshlight“ firmos masturbatorius, pasižymi aukšta kokybe bei ypač malonia – „Super Skin“ medžiaga, kuri yra dar tikroviškesnė ir malonesnė. Ši medžiaga sukurta taip, kad visiškai patenkintų poreikius, atkartotų tikros odos švelnumą ir pojūtį. Masturbatorius Fleshlight Vi..
81.95€
Be PVM:67.73€
Prekės kodas: 6959532308983
Masturbatorius Pink Pussy, nuneš Jūsų malonumą į kitą lygį. Minkštos ir švelnios TPR medžiagos, užtikrins, kad Jūsų pojūčiai bus itin pikantiški. Žaisliukas greitai sušyla, yra itin ergonomiškas, patogus laikyti ir manevruoti. Viduje tekstūruotas realistiniais iškilimais, o papildoma vibracijos funk..
24.95€
Be PVM:20.62€
Gamintojas: LoveToy Prekės kodas: 6949123132622
Gundantis masturbatorius, padės pasiekti dar stipresnį orgazmą.Dekoruotas klitoriu ir lytinėmis lūpomis, ypač minkštas, švelnus ir gundantis.Minkštos ir švelnios medžiagos, užtikrins, kad Jūsų pojūčiai bus itin pikantiški. Žaisliukas greitai sušyla, yra itin ergonomiškas, patogus laiky..
19.95€
Be PVM:16.49€
Gamintojas: LoveToy Prekės kodas: 6949123132141
Masturbatorius, kuris nuneš Jūsų malonumą į kitą lygį.Dekoruotas klitoriu ir lytinėmis lūpomis, ypač minkštas, švelnus ir gundantis.Minkštos ir švelnios medžiagos, užtikrins, kad Jūsų pojūčiai bus itin pikantiški. Žaisliukas greitai sušyla, yra itin ergonomiškas, patogus laikyti ir manev..
19.95€
Be PVM:16.49€
Prekės kodas: 6959532302127
Masturbatorius, kuris suteiks dvigubus pojūčius.Vaginą ir analinę angą imituojančios angos yra siauros, o tekstūruotos, tad maloniai stimuliuos Jūsų pasididžiavimą.Žaisliukas  pagamintas iš tamprios, švelnios TPR medžiagos, kuri greitai sušyla ir yra ypač realistiška. Medžiaga išsit..
26.95€
Be PVM:22.27€
Gamintojas: Pretty Love Prekės kodas: 6959532331745
Masturbatorius, kuris padovanos tikroviškus ir nepailstančius pojūčius. Minkštas ir stimuliuojantis kanalas, yra realistiškas ir greitai sušylantis, o papildoma judėjimo aukštyn-žemyn funkcija, visus pojūčius paverčia dar intensyvesniais. Žaisliukas lepina 3 judėjimo greičiais, tad galėsite rinktis ..
59.95€
Be PVM:49.55€
Masturbatorius Crazy Bull 3 Masturbatorius Crazy Bull 3
-15 % Išparduota
Gamintojas: Crazzy Bull Prekės kodas: 6959532332780
Realistiškas masturbatorius Crazy Bull 3, leis mėgautis tikroviškais malonumais - tiek vaginaliniu tiek analiniu būdu. Tuo pačiu, lepins pikantišku vaizdu, nes yra padabintas tinkleliu, kuris sužadins Jūsų vaizduotę. Angose rasite stimuliuojančią tekstūrą, kuri masažuos kiekvieną penio centimetrą. P..
35.66€ 41.95€
Be PVM:29.47€
Masturbatorius Pretty Love Marissa Masturbatorius Pretty Love Marissa
Išparduota
Gamintojas: Pretty Love Prekės kodas: 6959532333930
Išskirtinis masturbatorius  Pretty Love Marissa, palepins nepailstančiais malonumais.Funkcionalus masturbatorius lepina:· 12 vibracijos funkcijų, kurias patogiai reguliuosite mygtuko paspaudimu.· Įkaista iki 48 laipsnių, tad pojūčiai bus dar stipresni ir tikroviškesni.· Tur..
75.95€
Be PVM:62.77€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Vibruojantys masturbatoriai: kas tai?

Vibruojantis masturbatorius - tai sekso žaislas vyrams, kuris žada stipresnius ir dar malonesnius pojūčius. Vibruojantis masturbatorius, kaip ir dauguma kitų šio tipo sekso žaislų, turi stimuliuojantį kanalą, tačiau tuo pačiu, lepina ir papildoma vibracijos funkcija.

Vibruojančio masturbatoriaus valdymas yra ypač paprastas. Ši sekso prekė gali būti valdoma mygtuko paspaudimu esančiu ant masturbatoriaus, arba įterpiant papildomai pridedamą vibruojančią kulką į specialiai tam sukurtą angą ir tuo metu valdyti vibracijos intensyvumą pulteliu. Vibruojančio masturbatoriaus funkcijas galima valdyti nuo stiprios iki intensyvios, keisti vibracijos ritmus. Ši funkcijų įvairovė užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas leidžia patenkinti net slapčiausias fantazijas ir lūkesčius.

Vibruojantys masturbatoriai internetu

Perkant vibruojantį masturbatorių internetinėje svetainėje Feromonas.lt, galėsite rinktis iš gausaus ir kokybiško sekso prekių vyrams pasirinkimo. Perkant masturbatorių su vibracija internetu, galėsite rinktis iš plataus sekso prekių pasirinkimo, perskaityti išsamius prekių aprašymus, pažiūrėti nuotraukas ir įsigyti visiškai konfidencialiai ir saugiai. Kiekvieną sekso prekę supakuojame į diskretiškas dėžutes ir užtikriname visišką slaptumą.

Feromonas.lt internetinėje svetainėje, skiriamas ypatingas dėmesys produktų atrankai, tad tik pas mus - geriausi vibruojantys ir automatiniai masturbatoriai, prieinama kaina, specialūs pasiūlymai ir nuolaidos, diskretiška pakuotė, greitas, konfidencialus pristatymas ir profesionalios konsultacijos.