Meniu
Krepšelis

Pompos

Penio pompa - tai vakuumo (reguliuojamo slėgio)  pagalba veikiantis sekso žaislas, kuris gali padėti suaktyvinti kraujotaką, padidinti apimtis ir net sužadinti jautrumą. Penio pompa, yra naudinga sveikatai ir yra rekomenduojama naudoti vyrams, kurie susiduria net su erekcijos disfunkcija.

Naudojant penio pompą, pastebėsite tokius rezultatus kaip: stipresnė erekcija, tam kartui padidėjusios varpos apimtys, didesnis pasitenkinimas ir jautrumas, stipresnis orgazmas. Taip pat, penio pompos naudojimas gali tapti ypač pikantišku žaidimu, kuris leidžia paįvairinti seksualinį gyvenimą ir išpildyti fantazijas.

Gamintojas: You2Toys Prekės kodas: 4024144532209
Klasikinė penio pompa, padės padidinti apimtis bei suaktyvins kraujotaką. Dėka suaktyvėjusios kraujotakos, erekcija bus stipresnė. Didesnė negu įprastai pompa, yra ypač patogi naudotis.Vakuumo principu veikianti pompa, turi greitojo atleidimo funkciją, tad - saugi naudoti.Lengvai valoma..
28.95€
Be PVM:23.93€
Prekės kodas: 5999560513707
Penio pompa, padės padidinti apimtis bei suaktyvins kraujotaką. Dėka suaktyvėjusios kraujotakos, erekcija bus dar tvirtesnė.Vakuumo principu veikianti pompa, turi greitojo atleidimo funkciją, tad yra patogi ir saugi naudoti. Dėka vakuumo, naudojant pompą jausite ypač malonius, oralinį seksą..
24.95€
Be PVM:20.62€
Prekės kodas: 5060211964794
Klasikinė, skaidri penio pompa, veikia vakuumo principo dėka, tad padės suaktyvinti kraujotaką, sustiprins erekciją ir padidins penio apimtis.Klasikinė penio pompa turi greitojo atleidimo funkciją, yra standartinio dydžio, bei tinka tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems.Siekiant išlaikyti re..
19.95€
Be PVM:16.49€
Gamintojas: Bathmate Prekės kodas: 5060140209966
Bathmate vandens penio pompų linija – tai priemonės, kurios vandens pagalba , be jokio diskomforto jausmo, padės pasiekti ilgalaikį didesnio, tvirtesnio penio efektą, bei tuo pačiu pagerinti ir seksualinę sveikatą.Vandens pompos nuo paprastų išsiskiria tuo, jog jos veikia ne oro, o vandens ..
71.96€ 89.95€
Be PVM:59.47€
Gamintojas: LoveToy Prekės kodas: 6970260901253
Trokštate dar didesnių apimčių, didesnio jautrumo bei tvirtesnės erekcijos?Vakuumo principu veikianti pompa, padės įgyvendinti Jūsų troškimus.Pompa turi greitojo atleidimo funkciją, tad yra patogi ir saugi naudoti. Dėka vakuumo, naudojant pompą jausite ypač malonius, oralinį seksą prime..
23.95€
Be PVM:19.79€
Gamintojas: LoveToy Prekės kodas: 6970260901260
Vakuumo principu veikianti pompa, su integruotu masturbatoriumi, idealiai tiks Jūsų pojūčiams paįvairinti.Švelnus ir malonus masturbatorius/mova, suteiks oralinį seksą primenančius pojūčius. Lengvai išimamas ir valomas.Vakuumo dėka, ne tik patirsite malonių pojūčių, tačiau padidinsite j..
19.47€ 29.95€
Be PVM:16.09€
Gamintojas: You2Toys Prekės kodas: 4024144520275
Vaginos pompa, padės padidinti lytines lūpas, klitorį, bei suteiks jaudinantį vaizdą ir didesnį jautrumą.Dėka suaktyvėjusios kraujotakos, šios zonos taps dar jautresnėmis bučiniams ir prisilietimams.Kompaktiška, vakuumo principu veikianti pompa, turi greitojo atleidimo funkciją, tad yra..
24.95€
Be PVM:20.62€
Penio pompa Power Pump Penio pompa Power Pump
Išparduota
Gamintojas: LovingJoy Prekės kodas: 5060211964800
Klasikinė, skaidri penio pompa, veikia vakuumo principo dėka, tad padės suaktyvinti kraujotaką, sustiprins erekciją ir padidins penio apimtis.Turi papildomą centimetrinę skalę, kurios dėka galėsite sekti rezultatus. Klasikinė penio pompa turi greitojo atleidimo funkciją, yra standartinio dydžio..
16.95€
Be PVM:14.01€
Vaginos pompa Sucker
Išparduota
Gamintojas: Bad Kitty Prekės kodas: 4024144528974
Vaginos pompa, padės padidinti lytines lūpas, klitorį, bei suteiks ne tik pikantišką vaizdą, tačiau ir didesnį jautrumą.Dėka suaktyvėjusios kraujotakos, šios zonos taps dar jautresnėmis bučiniams ir prisilietimams.Vakuumo principu veikianti pompa, turi greitojo atleidimo funkciją, tad ..
29.95€
Be PVM:24.75€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Penio pompos: kas tai?

Penio pompa - tai vakuumo pagalba veikiantis sekso žaislas, kuris gali padėti suaktyvinti kraujotaką, padidinti apimtis ir net sužadinti jautrumą. Penio pompa, yra ypač naudinga sveikatai ir yra rekomenduojama naudoti vyrams, kurie susiduria su erekcijos disfunkcija, tad šis intymus žaislas, gali pagerinti Jūsų seksualinį gyvenimą, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. 

Penio pompos nauda yra patvirtinta daugybės vyrų, jos naudojimo principas yra ypač paprastas ir patogus, tad išbandyti penio pompą, turėtų kiekvienas stipriosios lyties atstovas, nepaisant amžiaus. Penio pompa yra ypač universali, nes ne tik sustiprina erekciją, tačiau tuo pačiu, suteikia daugiau malonumo, padidina apimtis ir gali būti naudojama poroje kaip įžanginis žaisliukas. Naudojant penio pompą, galite pastebėti padidėjusias apimtis, nors penio pompa nepadidina apimčių visam laikui, tačiau tai gali būti puikus būdas laikinai suteikti apimties Jūsų pasididžiavimui. 

Kaip naudoti penio pompą?

Penio pompos naudojimas yra patogus ir greitas. Štai pagrindiniai žingsniai:

  • patepkite varpą lubrikantu, prieš naudojant penio pompą, tai leis mėgautis gerokai sklandesniais ir malonesniais vakuumo pojūčiais;
  • uždėkite penio pompos cilindrą ant varpos;
  • įjunkite vakuumo funkciją arba pumpuokite orą ranka. Susidarius slėgiui, luktelkite keletą minučių, kol kraujas subėgs į varpą. Slėgis turėtų būti nestiprus, jaučiamas švelniai.
  • pabaigus procesą, išleiskite orą iš pompos su specialiu greitojo oro atleidimo mygtuku,
  • nuimkite cilindrą nuo varpos ir mėgaukitės lytiniu aktu.

  Po pompos naudojimo, pajausite stipresnę ir tvirtesnę erekciją, kurią išlaikysite dar ilgiau, jeigu papildomai naudosite penio žiedą. Penio žiedą, rekomenduojama naudoti ne ilgiau negu 20-30 min.  

  Penio pompa, gali būti naudojama kartu su kraujotaką aktyvinančia intymia kosmetika vyrams, ty. kremais erekcijai ir kraujotakai gerinti, taip pat, yra tinkama naudoti po chirurginių prostatos intervencijų, 

  Penio pompos naudojimo atsargumo priemonės:

   • jeigu turite kraujotakos sutrikimų arba vartojate kraują skystinančius vaistus, apie pompos naudojimą pasitarkite su šeimos gydytoju;
   • laikykitės rekomendacijų, nurodytų ant produkto pakuotės;
   • pompą pradėkite naudoti lėtai, nepumpuokite jos maksimaliu režimu, stebėkite savo pojūčius ir viską darykite iš lėto, pripraskite prie naujų potyrių ir tik tada didinkite vakuumo intensyvumą, jeigu jaučiate, kad tai yra reikalinga.

   Penio pompa internetu

   Įsigykite penio pompą internetu. Penio pompos internetu – patogus ir saugus būdas apsipirkti ir išsirinkti. Mūsų internetinėje svetainėje, rasite tik atrinktas ir pasiteisinusias penio pompas, kurios sulaukia daugybės teigiamų atsiliepimų. Perkant penio pompą internetu, galėsite rinktis iš skirtingų: filmų, dydžių ir funkcijų penio pompų. 


   D.U.K

   Ar penio pompos yra veiksmingos?

   Penio pompa, tai veiksminga priemonė, kuri naudojama reguliariai, palaiko normalią kraujo apytaką penio srityje. Penio pompa, tai ne tik sekso žaislas. Ji gali būti naudojama ir seksualainės sveikatos palaikymui, tačiau kaip ir su visais mechaniškai naudojamais produktais - būtinas pastovumas ir reguliarumas, jeigu penio pompa naudojama sveikatinimosi tikslais.

   Kurios penio pompos yra populiariausios?

   Populiariausios penio pompos, tai mechaninės (ne automatinės) penio pompos, nes galite patogiai valdyti joje esantį slėgį ir jo stiprumą, pagal savo poreikius.