Meniu
Krepšelis

Mūsų Straipsniai ir Naujienos

24 bal. Klitorio stimuliatorius. Kokį pasirinkti?
feromonas.lt 0 76
Klitorio stimuliatorius - geriausia investicija į moters malonumą! Su šiuo teiginiu, tikriausiai sutiktų kiekviena, klitorio stimuliatorių išbandžiusi moteris!Kodėl verta rinktis klitorio stimuliatorių?  Klitoris, tai pati jautriausia e..
15 bal. Žaisliukai, kuriuos turėtų išbandyti kiekviena pora!
feromonas.lt 0 348
Kiekvienos poros gyvenime reikia įvairovės. Įvairovė neleidžia atsirasti rutinai, skatina aistrą ir kursto artumą.Siekiant didesnio intymumo, labai svarbu įsiklausyti į savo partnerio norus ir poreikius, nebijoti naujų atradimų ir pojūčių.K..
26 kov. Populiariausi Feromonas.lt vibratoriai
feromonas.lt 0 222
Išsirinkti tinkamą vibratorių nėra lengva, todėl erotinių prekių parduotuvė Feromonas.lt pateikia Jums populiariausių vibratorių sąrašą.Vibratorius kiškutis.Vibratorius Kiškutis. Dvigubą stimuliavimą suteikiantis vibratorius, kurio dėka, galėsite mėg..
30 lapkr. 5 žingsnių praktika link didesnio artumo su partneriu!
feromonas.lt 0 114
Nutolote? Pabandykite šią praktiką atlikti su savo partneriu, bent kelis ar pora kartų per savaitę, kaip mažą ritualą - pamatysite koks nuostabus bus rezultatas!  Pajausite kaip atsiranda intymumas! Kaip imate jausti jaudulį, kitu žvilgsniu paž..
10 spal. Kaip išsirinkti vibratorių?
feromonas.lt 0 121
Ką turėtumėte žinoti apie vibratorių? Ir kaip jį išsirinkti?Medijoje galima rasti daugybę straipsnių, tačiau visgi realybėje daugumai žmonių vis dar iškyla nemažai klausimų.Iš ilgametės konsultavimų patirties ir klientų klausimų, sudariau keletą ..
05 spal. Visa tiesa apie vaginalinius kamuoliukus!
feromonas.lt 0 159
Tikriausiai jau visi matėme filmą 50 pilkų atspalvių?Ir garsiąją sceną, kaip pagrindinė aktorė mėgaujasi kamuoliukų teikiamu malonumu.O kokia realybė?Visiškai kitokia. Tai kas gi tie kamuoliukai? Kam jie naudojami? Ir kokio efekto galima t..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)