Meniu
Krepšelis

Higiena

Higienos priemonės Jūsų sekso žaisliukams, Jūsų kūnui ir intymios higienos priežiūrai.

Higienos skiltyje rasite tokias prekes kaip: sekso žaislų valikliai, menstruacinės taurelės, tamponai, intymios higienos prausikliai.

Išbandykite aukštos kokybės Feromonas.lt atrinktus produktus.

Prekės kodas: 8714273929006
Antibakterinis valiklis sekso žaisliukams - padeda išlaikyti švarą ir higieną, apsaugoja žaisliuko paviršių ir būklę. Šis valiklis yra švelnus, neturi nemalonaus kvapo.Tinkamas net ir kūno higienai palaikyti, nedirgina odos. Naudojimas: papurkškite keletą papurškimų ant žaisliuko paviršiaus, palauki..
9.95€
Be PVM:8.22€
Prekės kodas: BEMA
Intymios higienos prausiklis Bema Biogen, tai aukšiausios kokybės intymios higienos prausiklis, pagamintas iš natūralių, kūnui saugių ir patikrintų medžiagų. Intymios higienos prausiklis yra tinkamas jautriausios gleivinės priežiūrai. Sudėtyje, tokios medžiagos kaip laktinė rūgštis, alavijas, h..
19.95€
Be PVM:16.49€
Prekės kodas: Le-kku wash
Aukštos kokybės intymios higienos prausiklis Le-kku, padės užtikrinti idealią intymių zonų švarą ir higieną. Le-kku intymios higienos prausiklis, tinka tiek vyrams tiek moterims, švelniai valo ir puoselėja jautrią gleivinę. Intymios higienos prausiklis, yra pagamintas laboratorijoje, taikant aukščia..
18.95€
Be PVM:15.66€
Gamintojas: Satisfyer Prekės kodas: 4061504002019
Menstruacinės taurelės - ekologiška ir tvari priemonė, kuri turi ypač daug privalumų. Menstruacinės taurelės yra pagamintos iš kūnui saugaus silikono, todėl jas visiškai saugu naudoti net ypač jautrią odą turinčioms moterims. Šias taureles ypač lengva išsiimti, nes turi patogią ištraukimo kilpą...
13.95€
Be PVM:11.53€
Prekės kodas: 4028403122026
Išskirtiniai tamponai, kurie suteiks dar didesnį komfortą menstruacijų metu. Su jais galite sportuoti, plaukioti, lankytis SPA ir netgi  - mylėtis.Unikali gamybos technologija, užtikrina, kad tamponas bus ypač švelnus ir malonus - nejuntamas. Išskirtinai minkštos medžiagos, kurios pa..
13.95€
Be PVM:11.53€
Prekės kodas: 4028403122002
Išskirtiniai tamponai, kurie suteiks dar didesnį komfortą menstruacijų metu. Su jais galite sportuoti, plaukioti, lankytis SPA ir netgi  - mylėtis.Unikali gamybos technologija, užtikrina, kad tamponas bus ypač švelnus ir malonus - nejuntamas. Išskirtinai minkštos medžiagos, kurios pa..
5.95€
Be PVM:4.92€
Masturbatorių priežiūros pudra Fleshlight renewing
Išparduota
Gamintojas: Fleshlight Prekės kodas: 810476016005
Priežiūros pudra, užtikrina, kad Jūsų žaisliukas išliktų idealios būklės. Pudra apsaugoja nuo mikro įtrūkimų, paviršiaus pažeidos, lipnumo. Naudojimas: nuplautam ir išdezinfekuotam žaisliukui leiskite išdžiūti ir padenkite paviršių pudrą. Sukurta specialiai Fleshlight masturbatorių priežiūrai.Tūris:..
11.95€
Be PVM:9.88€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Intymi higiena

Intymi higiena - tai svarbi ir neatsiejama intymios sveikatos dalis. Intymios higienos produktai užtikrina švarą, puoselėja odą, gleivinę, apsaugoja sekso žaislus nuo pažeidimų. Intymi higiena, yra ypač svarbi tiek vyrams tiek moterims, tad yra sukurta įvairių priemonių: intymios higienos prausiklių vyrams, intymios higienos prausiklių moterims, specialių sekso žaislų valiklių. 

Kokios priemonės naudojamos intymioje higienoje?

  1. Intymios higienos prausikliai vyrams bei moterims. Šie prausikliai yra subalansuoto PH, yra patikrinti ginekologų ir dermatologų. Prausikliai skirti intymiai higienai, užtikrina švarą, apsaugoja nuo bakterinių infekcijų. Intymios higienos prausikliai, gali būti praturtinti alaviju, pantenoliu, hialurono rūgštimi, laktine rūgštimi ir kt. 

  2. Menstruacijoms skirti produktai. Menstruacinės taurelės, „soft“ tamponai, menstruacinės kelnaitės, tai vieni populiariausių intymios higienos produktų. 

  3. Sekso žaislų priežiūros reikmenys: sekso žaislų antibakteriniai valikliai, masturbatoriaus priežiūros pudra, masturbatorių valikliai – tai specializuoti sekso žaislų priežiūros reikmenys, kurie užtikrina švarą, higiena, taip pat padeda išlaikyti idealią sekso žaisliuko būklę, net po ilgalaikio naudojimo. Sekso žaislų priežiūra yra ypač svarbi, nes net daugybę metų naudojamas žaisliukas, gali išlikti kaip naujas, jeigu yra valomas ir prižiūrimas su specializuotais sekso žaislų valymo reikmenimis. 

  4. Analinių reikmenų higienos priemonės: analinės klizmos, valikliai – tai specialiai analinio sekso pasiruošimui skirti produktai, kurie pašalina nešvarumus, suteikia visišką komfortą ir leidžia mėgautis tik geriausiais analinio sekso teikiamais pojūčiais. 


Menstruacijoms skirti produktai

  • Menstruacinės taurelės - tai tvarus ir ekologiškas pasirinkimas, kuris yra idealus pakaitalas tamponams ir higieniniams paketams. Menstruacinės taurelės yra pagamintos iš medicininio silikono, kuris nekaupia bakterijų, tad naudojant menstruacines taureles, sumažėja toksinio šoko sindromo rizika. Menstruacinės taurelės, yra patogios, nesijaučia ir yra tinkamos naudoti įvairaus amžiaus moterims. 

  • Tamponai-kempinėlės - tai puiki alternatyva įprastiems tamponams, nes yra puikaus sugeriamumo. Šie tamponai yra ypač minkšti, nesijaučia, neturi kabančios virvelės, tačiau turi specialią išraukimui skirtą angą tampono viduje. Šie tamponai gali būti naudojami net ir lytinių santykių per menstruacijas metu, sportuojant ar plaukiojant baseine. 

  • Menstruacinės kelnaitės - tai populiarus ir ypatingai moterų pamiltas produktas, kuris užkertą kelią kraujo pratekejimui. Menstruacinės kelnaitės idealiai tinka naudoti naktį, ypač jeigu vargina gausus kraujavimas, taip pat, kaip papildoma apsaugos priemonės prieš numatomas menstruacijas. Menstruacines kelnaites, priklausomai nuo kraujavimo gausumo, galima naudoti ir vietoj tamponų, higieninių paketų ir menstruacinių taurelių. 

Intymios higienos reikmenys internetu

Perkant intymios higienos reikmenis internetu  galėsite rinktis iš gausaus pasirinkimo, tik atrinktų ir specializuotų prekių. Perkant intymios higienos reikmenis: intymios higienos prausiklius vyrams, intymios higienos prausiklius moterims, menstruacines taureles, sekso žaislų valiklius ir kt. priemones, galėsite pasirinkti patogų pristatymo būdą, o mes, Feromonas.lt internetinė svetainė, garantuosime diskretišką ir greitą pristatymą, konfidencialumą, saugų atsiskaitymą ir kiekvienam klientui asmeniškai atrinktas dovanas.