Meniu
Krepšelis

Pasante

Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P014
Aromatizuoti prezervatyvai, turintys mėlynių skonį ir kvapą. Tinkami oraliniui seksui. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skersmuo: 52 mm. Storis: 0..
0.32€ 0.35€
Be PVM:0.26€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P011
Aromatizuoti prezervatyvai, turintys šokolado skonį ir kvapą. Tinkami oraliniui seksui. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skersmuo: 52 mm. Storis: ..
0.32€ 0.35€
Be PVM:0.26€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P010
Ejekuliaciją nutolinantys prezervatyvai leis mėgautis dar ilgiau trunkančiu malonumu. Lubrikantas iš vidaus suteptas 1 proc. lidokainu, kuris veikia kaip mažinanti jautrumą medžiaga. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektronišk..
0.24€ 0.40€
Be PVM:0.20€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P006
Pasante Extra prezervatyvai - storesni negu įprasti prezervatyvai. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skersmuo: 52 mm. Storis: 0,1 mm...
0.32€ 0.35€
Be PVM:0.26€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P004
Plonesni prezervatvai, padės pajausti maksimalius pojūčius akto metu. Nesumažina jautrumo. Tinkami jautriai odai. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm...
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P003
Stimuliuojantys prezervatyvai, kurie dengti nelygiu paviršiumi - suteiks daugiau malonumo. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skersmuo: 52 mm. Stori..
0.24€ 0.35€
Be PVM:0.20€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P008
Klasikiniai,lygios tekstūros, idealiai tiks didesnių apimčių savininkams. Prezervatyvai King size - ilgesni ir platesni, tad ypač patogūs. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Br..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P013
Aromatizuoti prezervatyvai, turintys gaivų mėtos skonį ir kvapą. Tinkami oraliniui seksui. Žalsvos spalvos. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skers..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P002
Natūralūs, kiek plonesni prezervatyvai, suteiks ypač natūralius ir tikroviškus pojūčius. Bekvapiai. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skersmuo: 52 ..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P007
Stimuliuojantys prezervatyvai, suteiks didesnio malonumo, dėka nelygaus, ranteliais ir taškeliais dengto paviršiaus. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 ..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P001
Prezervatyvai Regular - platesni ties galvute, tad užtikrinamas ar patogesnis užmovimas ir dėvėjimas, didesnis jautrumas. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis:..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P012
Aromatizuoti prezervatyvai, turintys braškių skonį ir kvapą. Tinkami oraliniui seksui. Raudonos spalvos. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 190 mm. Skersmuo..
0.32€ 0.35€
Be PVM:0.26€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P005
Siauresni ir labiau apspaudžiantys prezervatyvai - didesniam komfortui ir išsilaikymui akto metu. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, elektroniškai patikrinti.  Pagaminta Didžiojoje Britanijoje. Ilgis: 180 mm. Skersmuo: 49 mm..
0.35€
Be PVM:0.29€
Gamintojas: Pasante Prekės kodas: P015
Švelniai šildantis efektas ir papildomai dengti stimuliuojančiais ranteliais - padės pasiekti dar didesnį  malonumą. Prezervatyvai - apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų bei apvaisinimo. Papildomai lubrikuoti. Su rezervuaru spermai. Pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Turi "CE" ženklinimą, el..
0.32€ 0.35€
Be PVM:0.26€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)