Meniu
Krepšelis

Klitorio stimuliatorius Lelo sona juodas

Šis, prabangios LELO firmos žaisliukas, padės moterimis, kurios sunkiau patiria malonumą. Toms kurios dažniau mėgaujasi klitoriniu orgazmu. Arba toms, kurios norėtų kiek intensyviau.


Unikali, garso bangų veikimo technologija iš ties skiriasi nuo kitų firmų klitorio stimuliatorių, tad tai, gali būti tas žaisliukas, kuris pagaliau pateisins Jūsų lūkesčius.


Garso bangų technologija, užtikrina, kad impulsai stimuliuos ne tik paviršinius, bet ir gilesnius klitorio audinius, tad orgazmas bus gerokai intensyvesnis bei lengviau pasiekiamas


Stimuliatorius lepina 8 režimais, kiekvieno iš jų, intensyvumą galima reguliuoti nuo labai švelnaus iki išskirtinai galingo. Stimuliatorius yra itin patogaus ir lengvo naudojimo, puikiai telpantis delne, tad galėsite mėgautis tiek solo žaidimais, tiek naudoti kaip papildomą stimuliatorių sueities metu.


Pagamintas iš medicininio silikono, kuris yra ypač švelnus, greitai sušyla, yra antialerginis.

Žaisliukas yra pakraunamas USB jungtimi. Žaisliuko veikimas nėra itin garsus, tačiau šie stimuliatoriai yra kiek garsesni už vibratorius. 


Prabangioje pakuotėje rasite: LELO Sona stimuliatorių, įkroviklį, satino maišelis žaisliuko laikymui, instrukciją įvairiomis kalbomis, LELO lubrikanto mėginuką (5 ml).

Spalva: juoda.

Stimuliatorių rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo žaisliuką nuplaukite šiltu vandeniu ir nuvalykite specialiu sekso žaislų valikliu.


Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis